Teenused

Kodulehekülgede hooldusteenus

Kodulehekülje sisuhaldusmootori tuuma (WordPress, Joomla) ja laienduste uuendamata jätmine on küllakutse pahavara levitajatele ja mass-näotustamisega tegelevatele küberkurjategijatele.

Kuigi mootori ja laienduste uuendamine ei ole tänapäevases sisuhaldusmootoris enam sugugi keeruline, jääb tihtipeale kodulehekülg kasutama tarkvara neid versioone, mis olid ajakohased kodulehekülje valmimise hetkel. Olgu põhjuseks kas vajalike ligipääsuõiguste puudumine kodulehelekülje haldamisega tegeleval töötajal, eluterve ja mõistlik hirm tundmatu funktsiooniga nupu vajutamise ees või lihtsalt teadmatus tegevuse vajalikkusest, on sellega kaasnevad riskid põhjendamatult suured. Lisaks elementaarsele mainekahjule rikutud kodulehekülje tõttu satuvad ohtu ka kodulehe külastajad, kui kodulehele paigaldatakse pahavara; kliendi otsingumootor või veebibrauser võib soovitada lehekülg parem külastamata jätta seoses potentsiaalse ohuga ning tagatipuks võib pahatahtlik ründaja kaasa võtta ka andmed teie klientide kohta, kui kodulehel neid kogutakse.

Võimaldamaks teil tegeleda oma äriga ning mitte muretseda kodulehekülje tervise hoolt kandmise eest pakume Joomla ja WordPressi kodulehekülgedele hooldusteenust hinnaga 200€/aasta (või 20€/kuu, hinnale lisandub käibemaks). Teenuse osutamise käigus kanname hoolt selle eest, et kodulehekülg töötaks alati kõige värskema ning turvalisema tarkvaraversiooniga ning uuendamata komponentidest tekkinud probleemide ilmnemisel kanname hoolt ka nende likvideerimise eest.

Täpsema info saamiseks võta ühendust allolevast kontaktivormist või kirjuta info@reaktiiv.ee